Poradenství a certifikace

Nabízím poradenství i certifikaci (plaketu s ježkem) soukromým i školním přírodním zahradám.


Školním zahradám mohu nabídnout:

Základní poradenství na místě, tedy projdu s učitelem či několika zaměstnanci školy zahradu, popovídáme si, co potřebují, jakým způsobem by se to dalo zrealizovat a podobně - 550 Kč na hodinu plus cestovné 6 Kč/km (nebo cena jízdenky hromadné dopravy a časová kompenzace 100Kč/h).

Návrh zahrady ve formě náčrtku (nejsem architekt!) - cena dohodou podle velikosti pozemku, množství úprav a množství variant návrhu.

Přednášku či seminář (nejlépe přímo v zahradě) pro zaměstnance školy, případně i rodiče a zastupitele například na tato témata: co je přírodní zahrada, proč ji vytvářet, jak plánovat se zapojením komunity, jak ji vytvářet s dětmi, na co si dát pozor, jak v ní učit, ....1000 Kč na hodinu plus cestovné 6Kč/km (nebo cena jízdenky hromadné dopravy a časová kompenzace 100Kč/h).

Výukové programy s dětmi u vás v zahradě, které jsou navázané na plánování a tvorbu zahrady - délka, obsah a cena programu se odvíjí od konkrétní situace (stavu zahrady, fáze projektu, věkového složení dětí atd...).

Certifikaci Přírodní či Ukázkové přírodní zahrady, ceny se řídí aktuálními pravidly Spolku přírodní zahrada https://prirodnizahrada.eu/wp-content/uploads/2021/02/cen%C3%ADk_certifikac%C3%AD.pdf


Soukromým zahradám mohu nabídnout:

Poradenství v zahradě a certifikaci, ceny se řídí aktuálními pravidly Spolku přírodní zahrada https://prirodnizahrada.eu/wp-content/uploads/2021/02/cen%C3%ADk_certifikac%C3%AD.pdf

Fotogalerie: Gymnázium Mariánské Lázně - workshop pro pedagogy - předměty v zahradě: